Naše služby

Zmapovanie súčasného stavu, Štúdie, Návrhy dizajnu a technických riešení

Vieme pre Vás vypracovať dizajnové štúdie a komplexné Návrhy súkromných i verejných pozemkov, ekopedagogických plôch na základe dôkladného zmapovania konkrétnych stanovištných podmienok (Terénny prieskum) a Vašich možností a predstáv.

Ceny štúdií sa rôznia v závislosti od rozlohy pozemku, množstva a náročnosti požadovaných prvkov a času stráveného nad návrhom. Na predbežnej cene Návrhu sa dohodneme po odkonzultovaní a prebratí štúdií.

Konzultácie:

Pri konzultácii odovzdávame zákazníkovi odborné informácie o navrhovaní, zakladaní a údržbe ekozáhrad, možnostiach ako spestriť a oživiť pozemok, aké zásahy by boli efektívne v záujme šetrenia a získavania energií. Poskytujeme aj konzultácie pri výbere pozemku pre Vaše možnosti a potreby. Taktiež Vám vieme poradiť pri čiastkových zásahoch či dosadbách na pozemku.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie